Ohjaajat ja Studiot | Method Putkisto
Method PutkistoAmmattikoulutusFinnmotion
METHOD PUTKISTO
OHJAAJAT

VALITSE OHJAAJA

Minulla on ilo esitellä ryhdikäs ja osaava ohjaajakuntani. Toimimme yhteisillä arvoilla, kohden samaa päämäärää ja aina parasta mahdollista tulosta kohden!
 

Ohjauksemme perustuu tietotaitoon ja Method Putkisto -menetelmään. Kohottaudu ryhtiin ja vapaudu liikkumaan kanssamme!

Tervetuloa tunneillemme!


Method Putkisto Studiot

Method Putkisto Studio Jyväskylä

Elina Pihlajamäki
Yliopistonkatu 23, 40100
Jyväskylä
Tel: 0400 471 090
Email: elina@methodputkistojkl.fi  
https://www.methodputkistojkl.fi 

Method Putkisto Studio Klaukkala 

Tanja Kaavinen
Viirintie 3, 01800 Klaukkala
Tel: 050 544 2442
Email: tanja.kaavinen@gmail.com
www.methodputkisto.com/studio/klaukkala

Method Putkisto Lajistudio Ratsastus

Sanna Siekkinen
Leppälammentie 307, 05100 Röykkä
Tel: 040 5156809
Email: sanna@equstom.fi
www.methodputkisto.com/lajistudio/ratsastus

Method Putkisto Studio Kajaani

Nora Hälinen
Lönnrotinkatu 18, 87100 Kajaani
Tel: 044 733 1233
E-mail: nora.halinen@methodputkisto.fi
www.methodputkisto.com/studio/kajaani

Method Putkisto Studio Muurame

Ulla Pesola
Virastotie 7, 40950 Muurame
Tel: 050 3015 8378
Email: ulla.pesola@methodputkisto.fi
www.methodputkisto.com/studio/muurame

Pop Up Studiot

Method Putkisto Pop Up Studio Vanajanlinna

Elina Heinisuo
Tel: 040 032 9093
Email: elinaheinisuo@gmail.com
www.methodputkisto.com/ohjaaja/elinaheinisuo

Method Putkisto Pop Up Studio Lohja

Johanna Österberg
Tel: 045 276 8600
Email: osterbergjohanna2@gmail.com
www.methodputkisto.com/
ohjaaja/johannaosterberg 

Method Putkisto Pop Up Studio Helsinki

Helka Riihimäki ja Laura Helisten
Tel: Helka 040 843 4760, Laura 050 562 2723
Email: helka.riihimaki@methodputkisto.com / laura.helisten@gmail.com
www.methodputkisto.com/studio/
popup-helsinki

Method Putkisto Pop Up Studio Orivesi

Sari Juselius
Tel:040 739 8728
Email:juselius.sari@gmail.com
www.methodputkisto.com/studio/popup-orivesi

Method Putkisto Pop Up Studio Jaala

Liisa Mäntynen
Tel: 040 822 9629
Email: liisa.mantynen@gmail.com
Kotisivut avataan pian




Method Putkisto Pop Up Studio Jyväskylä

Marja-Sirkku Tyrväinen
Tel: 045 208 2425
Email: maikku.tyrvainen@gmail.com
Kotisivut avataan pian